Chci přispět

Jak můžete hospic podpořit?

  • MORÁLNĚ
  • MODLITBOU
  • FINANČNĚ

Pokud fandíte naší iniciativě pro vznik lůžkového hospice na Vysočině, můžete o našem projektu mluvit a veřejně se vyjadřovat pro jeho podporu.

Přispějte finančním darem do veřejné sbírky, která slouží na propagování myšlenky hospicové péče na Vysočině a na všechny kroky potřebné pro výstavbu hospice a také na podporu služeb onkologicky, chronicky a nevyléčitelně nemocným, jejim blízkým a pozůstalým (např. tisk propagačního materiálů, projektových studií, pořádání přednášek informujících o aktivitě pro vznik lůžkového hospice, následně na získání pozemku, zhotovení stavební studie, provozování dílčích služeb do doby výstavby hospice… ).

Uspořádejte pro nás sbírku na pracovišti, ve svém duchovním společenství, mezi svými přáteli.

Podpořte nás věcným darem (například tisk propagačního materiálu, poskytnutí prostor na přednášky a pracovní setkání…)

Dlouhodobou podporou může být i Vaše kreativní tvoření.

Pro koho je modlitba blízká, budeme vděční i za tuto formu podpory.

„Vlídnost tvoje ať je s námi, Bože, práci naši potvrď, aby dílo našich rukou bylo dále užitečné.“

Za veškerou Vaši podporu srdečně děkujeme!

 

Je možné nás také podpořit finančně přímo prostřednictvím transparentního bankovního účtu u FIO Banky: 2600 8474 82 / 2010 (veškeré pohyby na transparentním účtu zobrazíte kliknutím zde). Pokud pro svůj dar potřebujete Potvrzení o daru, pošlete nám své kontaktní údaje na mail info@hospicmezistromy.cz a my Vám potrzení rádi vystavíme.

qr_platba_dar_bez_castky

TIP: rychlé a jednoduché darování prostřednictvím mobilního telefonu – v rámci Vaší mobilní bankovní aplikace zvolte zadání platby pomocí QR kódu, doplňte částku, kterou chcete darovat a platbu odešlete.