Odborná konference 2019

Dovolujeme si Vás pozvat na 4. den hospicové paliativní péče, který se bude konat 3. dubna 2019 v Havlíčkově Brodě.

„Žij život tak, abys byl s ním spokojený, až budeš na smrtelné posteli.“
Christian Fürchtegott Gellert

Anotace: Téma letošní konference „Jak je možné pokojně zemřít“ nás přivádí k zamyšlení nad otázkami, co a jak můžeme pro nemocného a jeho rodiny udělat, aby umírání a smrt byly co nejpokojnější. Co může udělat doprovázející profesionál, co je v rukou nemocného  a jeho rodiny. Kde jsou naše možnosti a potenciál a naopak, kde jsou naše limity, kam již nemůžeme či bychom ani neměli vstupovat. Z pohledu různých profesí a na základě profesních i osobních zkušeností se zastavíme nad tímto tématem.

Partnery akce jsou Nemocnice Havlíčkův Brod, Oblastní charita Havlíčkův Brod, Domov pro seniory Havlíčkův Brod, Sociální služby města Havlíčkův Brod a Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod.

PODROBNÝ PROGRAM KE STAŽENÍ V PDF

PRO PŘIHLÁŠENÍ VYUŽIJTE TENTO FORMULÁŘ:

Jméno a příjmení včetně titulů (vyžadováno)

Adresa bydliště (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno, po skončení konference bude certifikát o účasti zaslán na tento email)

Váš telefon (vyžadováno)

Datum narození (vyžadováno)

Pracoviště (vyžadováno pro získání kreditů nebo certifikátu)

Funkce (vyžadováno pro získání kreditů nebo certifikátu)

Poznámka k přihlášení

Dotazy ohledně přihlášení směřujte na Vladislavu Prachařovou: +420 777 648 283.

Ostatní dotazy na koordinátora akce Martinu Paulusovou: 420 604 253 639