Odborná konference 2020

Přijměte pozvání na 5. den hospicové paliativní péče v Havlíčkově Brodě, který se bude konat ve čtvrtek 2. 4. 2020 v Havlíčkově Brodě.

Tentokrát budou přednášející nahlížet z různého úhlu pohledu na téma utrpení v nemoci a umírání. Zároveň bude prostor na setkání s kolegy, s novými lidmi a také k odpočinku, spočinutí a načerpání nové inspirace. To vše již tradičně v příjemných prostorách hotelu Slunce.

Nemáme rádi utrpení ve svém životě, nemáme rádi jakoukoliv formu nepohody. Nevyléčitelné onemocnění a umírání však mnohdy přes všechny naše snahy utrpení přináší. Můžeme se setkat s utrpením fyzickým, psychickým, sociálním a také spirituálním. Jak s utrpením zacházet, jak ho ošetřit a mírnit, jak se s ním snad i vyrovnat a přijmout ho jako součást své vlastní životní cesty? Jsou slova Viktora Frankla opravdu uskutečnitelná?

Partnery akce jsou Nemocnice Havlíčkův Brod, Oblastní charita Havlíčkův Brod, Domov pro seniory Havlíčkův Brod, Sociální služby města Havlíčkův Brod a Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod.

Účastnický poplatek činí 550 Kč.

Podrobný program ke stažení: KONFERENCE 2020

   

PRO PŘIHLÁŠENÍ VYUŽIJTE TENTO FORMULÁŘ:

Jméno a příjmení včetně titulů (vyžadováno)

Adresa bydliště (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno, po skončení konference bude certifikát o účasti zaslán na tento email)Váš telefon (vyžadováno)

Datum narození (vyžadováno)

Pracoviště (vyžadováno pro získání kreditů nebo certifikátu)

Funkce (vyžadováno pro získání kreditů nebo certifikátu)

Oběd

S masem: Kuřecí plátek s dušenou zeleninou, vařené bramboryVegetariánský: Zeleninové rizoto s kukuřicí, sypané uzeným tofu, carpacio z červené řepy

Poznámka k přihlášení

Dotazy ohledně přihlášení směřujte na Vladislavu Prachařovou: +420 777 648 283.

Ostatní dotazy na koordinátora akce Martinu Paulusovou: +420 604 253 639