Chci přispět

Stavba lůžkového hospice se díky Kraji Vysočina, daru města Havlíčkův Brod a schváleným dotacím Ministerstva zdravotnictví započala. Jak i nadále můžete podpořit spolek Mezi stromy a projekt prvního lůžkového hospice na Vysočině?

  • FINANČNĚ
  • MORÁLNĚ
  • MODLITBOU
  • DALŠÍMI ZPŮSOBY
    • Tvořením
    • Nákupy v e-shopech přes pomocníka givt (více informací níže)

Přispějte finančním darem do veřejné sbírky. Je možné nás podpořit finančně přímo prostřednictvím
transparentního bankovního účtu u FIO Banky: 2600 8474 82 / 2010

Údaje pro dárce ze zahraničí: ČÍSLO ÚČTU: 2600847482 / 2010, IBAN: CZ5020100000002600847482, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX, VARIABILNÍ SYMBOL: 10012020

Rádi vám k vašemu daru připravíme darovací smlouvu či vystavíme potvrzení o daru. Předvyplněnou darovací smlouvu (ke stažení zde) nebo žádost o potvrzení o daru směřujte na info@hospicmezistromy.cz.
qr_platba_dar_bez_castky

TIP: rychlé a jednoduché darování prostřednictvím mobilního telefonu – v rámci Vaší mobilní bankovní aplikace zvolte zadání platby pomocí QR kódu, doplňte částku, kterou chcete darovat a platbu odešlete.

Uspořádejte pro nás sbírku na pracovišti, ve svém duchovním společenství, mezi svými přáteli.

Podpořte nás věcným darem (například tisk propagačního materiálu, poskytnutí prostor na přednášky a pracovní setkání…)

Pokud fandíte iniciativě pro vznik lůžkového hospice na Vysočině, budeme rádi za veřejná vyjádření podpory a jakékoliv zmínky o projektu.

Komu je modlitba blízká, budeme vděční i za tuto formu podpory.

„Vlídnost tvoje ať je s námi, Bože, práci naši potvrď, aby dílo našich rukou bylo dále užitečné.“

Další možnosti podpory

Podpořit hospic můžete i těmito způsoby:

Rádi bychom Vás pozvali k podpoře formou tvoření. Výrobky budou použity k prodeji při nejrůznějších akcích a výtěžek z prodeje podpoří naše úsilí

Pomáhat můžete i při nákupech na internetu, přidejte si givtího pomocníka a spřátelení obchodníci automaticky pošlou část vaší útraty organizaci, kterou jste si zvolili, aniž by Vás to stálo cokoliv navíc

Více o nakupování přes givt:

Znáte givt.cz? 
Pokud přes tyto webové stránky nakoupíte na internetu u běžných e-shopů (Mall.cz, Tescoma, Zoot, a další – viz givt.cz/obchody), přispějí tyto obchody část z ceny Vašeho nákupu vybrané neziskové organizaci.

Postup podpory:

  1. Klikněte na www.givt.cz a buď si udělejte svůj účet Spotřebitele, nebo nainstalujte Pomocníka, díky kterému při nákupech na nic nezapomenete.
  2. Před nákupem jděte do Vašeho oblíbeného e-shopu přes givt.cz, přihlaste se a nakupujte. O zbytek se oni postarají.

Zboží není dražší – obchod prostě takto podpoří Vámi zvolenou neziskovou organizaci a až Vám objednané zboží dorazí, bude Vaše radost o něco větší 🙂

Za veškerou Vaši podporu srdečně děkujeme!