odborná konference 2020


Vzhledem k současnému stavu jsme nuceni konferenci zrušit.
Když to situace dovolí,
rádi bychom se nad tímto tématem zastavili napřesrok.

Přijměte pozvání na 5. den hospicové paliativní péče v Havlíčkově Brodě, který se bude konat ve čtvrtek 2. 4. 2020 v Havlíčkově Brodě.

Tentokrát budou přednášející nahlížet z různého úhlu pohledu na téma utrpení v nemoci a umírání. Zároveň bude prostor na setkání s kolegy, s novými lidmi a také k odpočinku, spočinutí a načerpání nové inspirace. To vše již tradičně v příjemných prostorách hotelu Slunce.

Nemáme rádi utrpení ve svém životě, nemáme rádi jakoukoliv formu nepohody. Nevyléčitelné onemocnění a umírání však mnohdy přes všechny naše snahy utrpení přináší. Můžeme se setkat s utrpením fyzickým, psychickým, sociálním a také spirituálním. Jak s utrpením zacházet, jak ho ošetřit a mírnit, jak se s ním snad i vyrovnat a přijmout ho jako součást své vlastní životní cesty? Jsou slova Viktora Frankla opravdu uskutečnitelná?

Partnery akce jsou Nemocnice Havlíčkův Brod, Oblastní charita Havlíčkův Brod, Domov pro seniory Havlíčkův Brod, Sociální služby města Havlíčkův Brod a Psychiatrická nemocnice Havlíčkův Brod.

Účastnický poplatek činí 550 Kč.

Podrobný program ke stažení: KONFERENCE 2020