Řemeslné trhy – na podporu hospice – DĚKUJEME!

Milí podporovatelé, Vaše nákupy v krámku Mezi stromy na Trzích řemesel 17. 11. V Havlíčkově Brodě hospici přinesly krásných 49.093 Kč. Děkujeme!

Velké poděkování posíláme všem fanouškům, kteří krámku vdechli život: Šárka Jiránková, Zdena Danielová (babička), Lucka Houfková, Kateřina Málková Němcová , Barbora Novotná, Matylda Novotná, Gabča Svobodová, Diana Horakova, Šárka Dolínková, Radka Vozábová, Jana Bártíková, Olga Ningerová Šimonová, Zuzana Ningerová, Veronika Pavlová, Blanka Pešková, Ludmila Kletečková, Saša Nosková, Andrejka Pleskačová, Jiří Moliš, Eliška Brussmannová, Jitka Hejkalová, Marcel Doležel, Zdeněk Rakušan, Jana Vozábová a další…

Vaší podpory si velmi ceníme. Děkujeme Vám!

54 140 Kč je částka, kterou jste svými nákupy v našem krámku na Svatomartinském trhu na Pilnově statku v sobotu 11. 11. v Libici nad Doubravou přispěli na první týdny provozu Hospice Mezi stromy. Děkujeme Vám za podporu!

Velké poděkování posíláme všem kreativním dobrovolníkům, kteří projektu věnovali své úsilí, prostředky a volný čas, aby krámku vdechli život a jeho kouzelnou atmosféru.

Velmi si vážíme, že měníte svět s námi!